Značka Magni prezentována Asociaci krajů na veletrhu HolidayWorld 2012

Zástupce agentury HelpTour prezentoval výstupy projektu „Prezentace a propagace církevních památek a kulturně historického dědictví křesťanství na území České republiky” zástupcům krajů zodpovědných za cestovní ruch, agentury Czechtourism a Ministerstva pro místní rozvoj.
 
 

Účastníci se seznámili s obsahem značky Magni ve formě internetového portál, publikace, video spotů, audio průvodce a itinerářů turistických tras na území ČR. Nástroje Magni byly totiž vytvořeny tak, že umožňují sestavit a prezentovat ucelené turistické balíčky.

Prezentace Magni si dále kladla za cíl iniciovat spolupráci s kraji na tvorbě konkrétních produktů cestovního ruchu v segment církevní turistiky s využitím existujících propagačních nástrojů značky Magni k oslovení konkrétních cílových skupin. Tímto přístupem by došlo k synergii a propojení strategie rozvoje církevní turistiky na území jednotlivých krajů s ucelenou národní značkou pro církevní turistiku. Výsledkem by byla komplexní a efektivní prezentace České republiky jako destinace církevní turistiky jak pro domácí, tak zahraniční návštěvníky.

Prezentace ke stažení zde >>> www.magni.cz/dokumenty/Magni_prezentace_Kraje.pdf
 
Copyright 2010 - 2017 HelpTour