Značku Magni využije v turistické sezóně 2013 Jihočeský kraj

Pro turistickou sezónu 2013 jsme vytvořili informačně-propagační leták s prezentací turistických tras, významných sakrálních památek a kalendář kulturních a duchovních akcí v Jihočeském kraji.
 
 

Projekt „Po stopách duchovních tradic na území Jihočeského kraje“ je součástí dlouhodobého záměru agentury Helptour pod značkou Magni | Cesty s příběhem iniciovat a podílet se na vzniku produktů kulturně-poznávacího cestovního ruchu s důrazem na místa spojená s významnými osobnostmi a událostmi duchovních tradic v Čechách a na Moravě. Partnery těchto aktivit je národní agentura Czechtourism a Českobratrská církev evangelická, Církev československá husitská a Pravoslavná církev. Agentura Czechtourism  zahrnula značku Magni | Cesty s příběhem do své marketingové koncepce 2013+. S uvedenými církvemi byly počátkem července 2012 podepsána memoranda o spolupráci.  

Projekt podpořený z grantu Jihočeského kraje naplnil cíl vytvoření nabídky turistických produktů pro individuální i skupinové návštěvníky z tuzemska a zahraničí v segmentu tzv. církevní turistiky. Základem pro vytvoření balíčků̊ jsou tematické turistické trasy:

  1. Jižními Čechami po stopách české reformace (Tábor, Chýnov, Sezimovo Ústí, Kozí Hrádek, Sudoměř, Chelčice, Husinec, Písek, Trocnov)
  2. Za pány z Růže (Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna)
  3. Poutní místa Jihočeského kraje (Klokoty, Římov, Kájov u Českých Budějovic, Trhové Sviny, Nové Hrady).
Uvedené turistické itineráře jsou součástí vytvořené tříjazyčné (CZ, DE, EN) informačně-propagační skládačky. Aby uvedené informace měly charakter produktu cestovního ruchu, tedy motivovaly k návštěvě památných míst, byly přehledy míst a památek doplněny o kalendář vybraných kulturních a duchovních akcí, které se ve vybraných městech budou konat v roce 2013. Akce byly doplněny v přímé spolupráci a v koordinaci s informačními turistickými místy ve vybraných městech, organizátory akcí a Jihočeskou centrálou cestovního ruchu. Vzhledem k tomu, že uvedené akce jsou plánované průběžně během celého roku, skládačky tak budou aktuální po celý rok 2013.
 
Přiložené soubory
Magni_Skladacka_JC_Preview.pdf
 
Copyright 2010 - 2017 HelpTour